Kadra Szkoleniowa

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.

Michał Stryjewski

Zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. CEO firmy Unlimited.  Dystrybutor urządzeń opartych o blockchain. Wdraża firmy, budując infrastrukturę do zastosowania powyższych urządzeń. Przeprowadził blisko 200 godzin szkoleń. Swoją wiedzę nabył w praktyce i samokształceniu. Uczestnik wielu konferencji technologicznych, świetnie odnajdujący się w roli prelegenta.

Bartłomiej Sitek

Doświadczony Manager z 12-letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na Świecie tj. Ing, Citi Group, Aviva. Praktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin.

Janusz Zieliński

W świecie Bitcoina od 2012 roku. Nabytą wiedzą dzieli się na portalu BitHub.pl. Obejmuje tam stanowisko analityka kryptowalut. Organizator i prelegent konferencji branżowych i regionalnych spotkań Bitcoin Tej. Business developer projektu Pacific oraz doradca projektów ICO.

Jakub Bartoszek

Wiceprezes Zarządu Pracownia Nowych Technologii Sp. z o.o. Założył Polski Instytut Kryptowalut i zbudował jedną z największych firm w Polsce oferujących rozwiązania sprzętowe do miningu cyfrowego. Ekspert w zakresie budowania oraz zarządzania profesjonalnymi Data Center. W PNT odpowiada za koordynację projektu Kontenerowych Centrów Obliczeniowych, nadzoruje proces optymalizacji pracy urządzeń obliczeniowych. Pod jego okiem realizowane są procesy instalacyjne KCO przy elektrowniach wiatrowych, mające na celu zwiększenie rentowności OZE i tym samym uchronienie ich właścicieli przed bankructwem.

Natalia Drabińska

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (spec. Reklama) oraz studiów podyplomowych MBA z Zarządzania Biznesem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła studia magisterskie z Marketingu i Zarządzania na Wyższej Szkole Biznesu i Zarządzania w Warszawie (spec. Public Relations i Reklama). Autorka jednej z pierwszych w Polsce prac magisterskich nt. wyników stosowania kampanii Google AdWords. Od 2008r. praktyk Public Relations oraz promocji w internecie. Od 2011r zajmuje się fotografią. Autorka wielu wystaw fotograficznych. Specjalizuje się w fotografii kobiecej oraz portrecie biznesowym.

Marek Łukaszewski

Doświadczony menedżer, trener, konsultant, coach ACC ICF, Akredytowany Ekspert Funduszy Europejskich. Trener i konsultant od 2004 roku. Coach od 2013 roku. Ponad 2000 godzin szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, efektywności osobistej, sprzedaży i obsługi klienta, negocjacji, przywództwa, zarządzania projektami, zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego, pozyskiwania środków UE. Ponad 400 godzin coachingu, ponad 2000 godzin konsultacji/ doradztwa dla firm. Wziął udział w opracowaniu i realizacji ponad 45 projektów szkoleniowo doradczych.

Patryk Kempiński

Patryk Kempiński - właściciel polskiego startupu BrandCoin. Pasjonat kryptowalut i technologii blockchain. Współzałożyciel Krypto Raportu, czyli jednego z najbardziej oglądanych kanałów popularno-naukowych poświęconych tej tematyce w Polsce. Na co dzień COO BlockchainBox, gdzie zajmuje się doradztwem i tworzeniem rozwiązań blockchainowych oraz ICO i STO dla klientów oraz PR & Marketing Manager polskiej giełdy COXI.IO.

Aleksander Serocki

Po raz pierwszy styczność z Bitcoinem miał pod koniec 2010 kończąc wtedy zaledwie gimnazjum. Od tamtego czasu interesuje się technologią blockchain ("z czasem zacząłem rozumieć jak dużą i ważną innowacją technologiczną w wielu aspektach gospodarki jest to zagadnienie"). Pasjonat i samouk – związany z rynkiem finansowym i technologicznym. Współwłaściciel kantoru Crypto Future w Warszawie.

Robert Małocha

Na rynku kryptowalut od dwóch lat. Na co dzień zajmuje się serwisem serwerów obliczeniowych, głównie tzw. koparek ASICs. Jako jeden z pierwszych zwiększył moc obliczeniową koparek Antminer o 40% w 2018 roku. Projektuje również płytki drukowane PCB i części urządzeń, obudów w 3D wraz z tworzeniem dokumentacji produkcyjnych.