Usługi informatyczne

Profesjonalnie przygotowana strona internetowa jest podstawą sukcesu. Projekt graficzny zostaw fachowcom.

Twoja strona internetowa wizytówką Twojego biznesu, Twoją prywatną reklamą, już od 350zł netto .

Żyjemy w czasach, w których o sukcesie firmy/usługi decyduje w głównej mierze przemyślane istnienie w sieci. Profesjonalna strona internetowa jest wizytówką, Twoją i Twojej firmy. Dlatego jej przygotowanie zostaw fachowcom. Pozwól pomóc sobie w tworzeniu własnej marki. Postaw na nasze doświadczenie (przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego oraz wykonanie Twojej strony internetowej odpowiadającej obecnie panującym trendom).

Projektowanie stron internetowych

W ofercie zarówno strony proste (tzw. witryny statyczne) oraz strony stworzone w oparciu o system zarządzania treścią (CMS). Na życzenie klienta możemy przeprowadzić bezpłatny audyt istniejącej już strony internetowej, a po konkretnych ustaleniach nanieść odpowiednie zmiany.

Bezpieczeństwo

Pomagamy w konfiguracji certyfikatów SSL, niezbędnych zwłaszcza podczas przetwarzania danych.

Responsywność

Dbamy o to, aby strona internetowa wyglądała elegancko na każdym typie urządzenia.

Nowoczesność

Staramy się, aby projektowane przez nas strony internetowe korzystały z nowoczesnych rozwiązań.

Satysfakcja

Chcemy, aby klient był zadowolony z rezultatu prac, więc działamy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi.

Zaprojektujemy Twój roll-up już od 150zł netto, Twoje logo już za 240zł netto, Twoją wizytówkę już od 30zł netto, również wiele innych rzeczy, których potrzebujesz .

W ofercie szeroki zakres usług graficznych (m.in. projekt logo, projekt banneru na stronę WWW/Social Media czy projekt infografiki). Projekty wykonujemy z najwyższą starannością, na podstawie otrzymanych od klienta wytycznych. Dbamy o to, żeby klient osiągnął najwyższy poziom zadowolenia z efektu prac, dlatego słuchamy jego sugestii na każdym etapie pracy.

Zainteresowany?